Niemcy, Krzyż Zasługi Wojennej z Mieczami II klasy (Kriegsverdienstkreuz mit Schwerten 2. Klasse), 1939–1945
Zakończenie: 14-03-2024 22:29:00
388012
Opis: | Niemcy - III Rzesza (1933–1945), Krzyż Zasługi Wojennej z Mieczami II klasy (Kriegsverdienstkreuz mit Schwerten 2. Klasse), 1939–1945, Krzyż maltański ze skrzyżowanymi mieczami, w medalionie swastyka, na stronie odwrotnej w medalionie 1939, na pierścieniu do wstążki sygnatura 107, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, dodatkowo szpanga z baretkami odznaczeń, w tym Krzyża Zasługi Wojennej z Mieczami |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 29.2 x 49.0 mm, 24.76 g (bez wstążki) |
Literatura: | OEK 3835 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 41