Niemcy, Krzyż żelazny II Klasy wz. 1939
Zakończenie: 14-03-2024 22:27:40
389291
Opis: | Niemcy - III Rzesza (1933–1945), Krzyż żelazny II Klasy wz. 1939, Krzyż, na środku którego swastyka, na dolnym ramieniu 1939, na stronie odwrotnej na dolnym ramieniu 1813, na pierścieniu do wstążki sygnatura 100, odznaczenie trzyczęściowe, mocowane na wstążkę, brak wstążki, dodatkowo nadanie wystawione na nazwisko Rost Herbert |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro, żelazo, 44.0 x 49.5 mm, 18.81 g |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 110