Polska, X-lecie Odzyskania Wolności, 1928
Zakończenie: 14-03-2024 22:24:20
389574
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), X-lecie Odzyskania Wolności, 1928, Warszawa, Aw: Orzeł z cyfrą X na piersi, wokół NA DZIESIĘCIOLECIE ODZYSKANIA WOLNOŚCI 1918-1928; Rw: Polonia z kagankiem w dłoni odrzucająca miecz, na stopniu sygnatura T.BREYER, medal projektu Tadeusza Breyera bity w Mennicy Państwowej |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz, 55.1 mm, 59.27 g, dodatkowo oryginalne pudełko |
Literatura: | Strzałkowski 598 (R) |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 42