Polska, 400. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, 1873

Rozpoczęcie: 04-03-2024 18:00
Zakończenie: 14-03-2024 22:23:20

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2024 22:23:20
389576
Opis: Polska - XIX wiek, 400. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, 1873, Aw: Półpostać w prawo, niżej UR. 1473. UM. 1543. oraz sygnatura F. BELOW, POLSKIE WYDAŁO GO PLEMIĘ, - WSTRZYMAŁ SŁOŃCE WZRUSZYŁ ZIEMIĘ. Rw: W obwódce ze znaków zodiaku MIKOŁAJOWI / KOPERNIKOWI / W CZTERECHSETNĄ / ROCZNICĘ / URODZIN / NA ZIEMI POLSKIEJ / ROKU PAŃSKIEGO / MDCCCLXXIII. / CZEŚĆ ODDAJĄ / RODACY., przy górnej krawędzi STARANIEM TOWARZYSTWA PRZYJACIOŁ NAUK W POZNANIU
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: cyna, 65.2 mm, 101.37 g, uszkodzenia obrzeża, patyna
Literatura: H-Cz. 8061

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 43