Polska, Wystawa Rolniczo-Przemysłowa w Warszawie, 1885
Zakończenie: 14-03-2024 22:21:40
389563
Opis: | Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), Wystawa Rolniczo-Przemysłowa w Warszawie, 1885, Aw: Kowal z młotem i wieśniaczka z sierpem i snopkiem zboża, trzymjący się za rękę, wokół narzędzia i symbole rolniczo-rzemieślnicze, niżej WYK. F. WITKOWSKI, PAMIĄTKA z WYSTAWY ROLNICZO-PRZEMYSŁOWEJ w WARSZAWIE, Rw: Wieniec, w którym herb miasta Warszawy, wokoło ВЪ ПАМЯТЬ ЗЕМЛЕД. ПРОМЫШЛЕН. ВЫСТАВКИ ВЪ ВАРШАВҌ 1885 Г., na dole sygnatura NAKŁ. M. DRASCH |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | cyna, 41.0 mm, 24.35 g, miejscowa patyna |
Literatura: | Przemysł-Sztuka-Polityka 234 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 38