Polska, Mikołaj Kopernik, (późniejszy odlew medalu z 1820 roku)

Rozpoczęcie: 04-03-2024 18:00
Zakończenie: 14-03-2024 22:21:20

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2024 22:21:20
389387
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), Mikołaj Kopernik, (późniejszy odlew medalu z 1820 roku), Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura GODEL F•, NICOLAUS - COPERNICUS, Rw: NATUS / AN. M. CCC. LXXIII. / CASIMIRO IV / JAGELLONIDE REGNATE / OBIIT / AN. M. D. XLIII. / SERIES NUMISMATICA / UNIVERSALIS VIRORUM ILLUSTRIUM. / M. DCCC. XX. / DURAND EDIDIT
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: żeliwo, 40.5 mm, 31.28 g, odlew wykonany najprawdopodobniej w hucie Białogon
Literatura: H-Cz. 3869 (tam w brązie)

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 53