Watykan, Medal rocznicowy (Odkupiciel ludzkości), 1979
Zakończenie: 14-03-2024 22:18:20
389329
Opis: | Watykan - Jan Paweł II (1978–2005), Medal rocznicowy (Odkupiciel ludzkości), 1979, Rzym, Aw: Popiersie papieża w prawo, JOANNES PAULUS II PONT. MAX. - ANNO II, Rw: Ukrzyżowany Chrystus, obok modląca się postać, REDEMPTOR - HOMINIS, projekotwał Lello Scorzelli |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro, 43.9 mm, 39.48 g, nakład 6.000 sztukdrobne uszkodzenia obrzeża, medal w oryginalnym pudełku |
Literatura: | Grabowski 0152 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 52