Watykan, Medal rocznicowy (Odkupiciel ludzkości), 1979

Rozpoczęcie: 04-03-2024 18:00
Zakończenie: 14-03-2024 22:18:20

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2024 22:18:20
389329
Opis: Watykan - Jan Paweł II (1978–2005), Medal rocznicowy (Odkupiciel ludzkości), 1979, Rzym, Aw: Popiersie papieża w prawo, JOANNES PAULUS II PONT. MAX. - ANNO II, Rw: Ukrzyżowany Chrystus, obok modląca się postać, REDEMPTOR - HOMINIS, projekotwał Lello Scorzelli
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 43.9 mm, 39.48 g, nakład 6.000 sztukdrobne uszkodzenia obrzeża, medal w oryginalnym pudełku
Literatura: Grabowski 0152

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 52