Rosja, medal nagrodowy, (1894)
Zakończenie: 14-03-2024 22:16:40
389573
Opis: | Rosja - Mikołaj II (1894–1917), medal nagrodowy, (1894), Aw: Głowy Aleksandra III i Mikołaja II w lewo, ИМПЕРАТОРЪ АЛЕКСАНДРЪ III - ИМПЕРАТОРЪ НИКОЛАЙ II, na przecięciu szyi sygnatura C, Rw: Wieniec z owoców i płodów rolnych, w wieńcu ОТЪ / ГЛАВНАГО / УПРАВЛЕНІЯ / ЗЕМЛЕУСТРОЙСТВА / И / ЗЕМЛЕДѢЛІЯ, niżej sygnatura MC |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | miedź, 65.6 mm, 137.88 g, patyna, bardzo ładnie zachowane |
Literatura: | Diakov 1160.1 (R0) |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 116