Wielka Brytania, 1 szyling, 1934
Zakończenie: 14-03-2024 22:10:20
389429
Opis: | Wielka Brytania - Jerzy V (1910–1936), 1 szyling, 1934, Londyn |
Stan zachowania: | I-/II+, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | KM 833, S. 4039 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 35