Wielka Brytania, 1 pens, 1900
Zakończenie: 14-03-2024 22:08:00
Wielka Brytania, 1 pens, 1900
389839
Opis: | Wielka Brytania - Wiktoria (1837–1901), 1 pens, 1900, Londyn |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | S. 3961, KM 790 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 33