Wielka Brytania, 1 szyling, 1817
Zakończenie: 14-03-2024 22:04:40
389834
Opis: | Wielka Brytania - Jerzy III (1760–1820), 1 szyling, 1817, Londyn |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | S. 3790 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 50