Turcja, 5 kuruszy, 1293 + 32
Zakończenie: 14-03-2024 22:02:20
Turcja, 5 kuruszy, 1293 + 32
389562
Opis: | Turcja - Abdul Hamid II (1876–1909), 5 kuruszy, 1293 + 32, Konstantynopol |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 6.12 g, złotawa patyna |
Literatura: | KM 737 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 40