Rosja, rubel, 1921 (А•Г)
Zakończenie: 14-03-2024 21:57:20
Rosja, rubel, 1921 (А•Г)
389871
Opis: | Rosja - Rosyjska Sowiecka Federacyjna Socjalistyczna Republika (RSFSR) (1917–1922), rubel, 1921 (А•Г), Petersburg |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | patyna, piękny |
Literatura: | Fedorin 1, Parchimowicz 5a |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 64