Rosja, rubel, 1846 СПБ ПА
Zakończenie: 14-03-2024 21:56:40
Rosja, rubel, 1846 СПБ ПА
389868
Opis: | Rosja - Mikołaj I (1825–1855), rubel, 1846 СПБ ПА, Petersburg |
Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | bardzo ładny, patyna |
Literatura: | Bitkin 208, Adrianov 1846 |
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 121