Niemcy, 50 fenigów, 1924 D
Zakończenie: 14-03-2024 21:52:00
Niemcy, 50 fenigów, 1924 D
389878
Opis: | Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), 50 fenigów, 1924 D, Monachium |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | AKS 38, Jaeger 310 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 26