Niemcy, ort, 1685 HS
Zakończenie: 14-03-2024 21:46:00
Niemcy, ort, 1685 HS
387497
Opis: | Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm (1640–1688), ort, 1685 HS, Królewiec, końcówka napisu ARC & P• ELEC•, wariant bez obwódki po stronie Orła |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | niewielkie uszkodzenie stempla awersu, miejscowy ciemny osad |
Literatura: | Schrötter 1716 (odm. – bez • po ARC), Neumann 11.118 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 37