Austria, 100 szylingów, 1976
Zakończenie: 14-03-2024 21:43:00
Austria, 100 szylingów, 1976
389691
Opis: | Austria - II Republika (od 1945), 100 szylingów, 1976, Wiedeń, 1.000 lat Karyntii |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 640, 24.00 g, bite stemplami lustrzanymi, przetarte, miejscowa patyna |
Literatura: | KM 2931 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 27