Prusy Książęce (1525–1657), grosz, 1542
Zakończenie: 14-03-2024 21:38:40
389895
Opis: | Prusy Książęce (1525–1657) - Albert Hohenzollern (1525–1568), grosz, 1542, Królewiec |
Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | bardzo ładnie zachowany, patyna |
Literatura: | Kop. 3784, Slg Marienburg 1182, Vossberg 1375 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 58