Polska, 10.000 złotych, 1987
Zakończenie: 14-03-2024 21:16:40
Polska, 10.000 złotych, 1987
388805
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10.000 złotych, 1987, Warszawa, Jan Paweł II /popiersie 3/4 w lewo z krzyżem/ |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 750, stemple zwykłe, miejscowa patyna, moneta w niebieskim pudełku NBP |
Literatura: | Parchimowicz 364a |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 41