Polska, dienieżka, 1857 ВМ
Zakończenie: 14-03-2024 20:58:00
Polska, dienieżka, 1857 ВМ
389961
Opis: | Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II (1855–1881), dienieżka, 1857 ВМ, Warszawa |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Bitkin 488, Brekke 44, H-Cz. 6064, Plage 523 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 46