Polska, 10 groszy, 1840 MW
Zakończenie: 14-03-2024 20:54:40
Polska, 10 groszy, 1840 MW
389958
Opis: | Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 10 groszy, 1840 MW, Warszawa |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | patyna, pięknie zachowane |
Literatura: | Bitkin 1182, Plage 106 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 66