Polska, półgrosz, 1767 G
Zakończenie: 14-03-2024 20:52:40
Polska, półgrosz, 1767 G
389953
Opis: | Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, półgrosz, 1767 G, Kraków, korona dalej od monogramu |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
Literatura: | Parchimowicz SAP 2.c, Plage 12, Plage-miedź 12 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 49