Polska, grosz, 1768 G
Zakończenie: 14-03-2024 20:51:20
Polska, grosz, 1768 G
389954
Opis: | Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, grosz, 1768 G, Kraków, wieniec bez jagódek |
Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, bardzo ładnie zachowany |
Literatura: | Parchimowicz SAP 5.d6, Plage 98, Plage-miedź 114 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 107