Polska, trojak, 1600
Zakończenie: 14-03-2024 20:45:00
Polska, trojak, 1600
389950
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Ryga, trojak, 1600, Ryga, interpunkcja w postaci krzyżyków |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | ładnie zachowany, rzadki rocznik, patyna |
Literatura: | Iger R.00.1.c (R1) |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 79