Polska, trojak, 1595
Zakończenie: 14-03-2024 20:40:00
Polska, trojak, 1595
389416
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1595, Bydgoszcz, odmiana z hakami, literami V-I, powyżej FS, POLO w legendzie awersu |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, niedobity |
Literatura: | Iger B.95.5.b |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 54