Polska, szeląg, 1586
Zakończenie: 14-03-2024 20:39:20
Polska, szeląg, 1586
389942
Opis: | Polska - Stefan Batory (1576–1586) - monety koronne, szeląg, 1586, Olkusz, na rewersie litery N - H po bokach korony |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Parchimowicz Batory 18.b2, Kop. 483 (R) |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 54