Polska, denar koronny, bez daty
Zakończenie: 14-03-2024 20:34:00
389933
Opis: | Polska - Władysław Jagiełło (1386–1434), denar koronny, bez daty, Kraków, Aw: Orzeł, Rw: Korona |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 12.6 mm, 0.39 g, patyna |
Literatura: | Frynas P.16.4, Gum-H. 412, Gum-P. 515, Kop. 352a (R) |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 45