Zakon Kawalerów Mieczowych, zestaw 4 x szeląg, bez daty (pocz. XVI w.)
Zakończenie: 14-03-2024 20:27:00
387807
Opis: | Zakon Kawalerów Mieczowych - Walter von Plettenberg (1494–1535), zestaw 4 x szeląg, bez daty (pocz. XVI w.), Wenden (Cesis), jedna sztuka z sześciopłatkową rozetą, trzy z pierścieniem jako znakiem inicjalnym na awersie |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, razem 4 sztuki |
Literatura: | Haljak 230 (R), 3 x 232 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 28