Niemcy, zestaw 5 denarów krzyżowych, X/XI w.
Zakończenie: 14-03-2024 20:22:40
383760
Opis: | Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, zestaw 5 denarów krzyżowych, X/XI w. |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 0.68 g, 0.60 g, 0.72 g, 0.64 g, 0.94 g, razem 5 sztuk |
Literatura: | CNP VII |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 49