Cesarstwo Rzymskie, follis, 361–363
Zakończenie: 14-03-2024 20:18:00
389684
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Julian II Apostata (360–363), follis, 361–363, Cyzicus, Aw: Popiersie w prawo, DN FL CL IVLIANVS P F AVG, Rw: Byk kroczący w prawo z głową na wprost, nad nim dwie gwiazdy, SECVRITAS REIPVB, w odcinku CVZA |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | brąz, 29.3 mm, 8.26 g, zielona patyna |
Literatura: | RIC 127 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 50