Rzym prowincjonalny, brąz, 54–68
Zakończenie: 14-03-2024 20:11:40
389827
Opis: | Rzym prowincjonalny - Frygia - Laodicea ad Lycum - Neron (54–68), brąz, 54–68, Aw: Popiersie cesarza w prawo, ΝΕΡΩΝ ΚΑΙΣΑΡ, Rw: Zeus stojący na wprost, głowa w lewo, trzymający Orła, z lewej B w wieńcu, ΓAΙΟΥ ΠΟΣΤΟΜΟΥ - ΛΑΟΔΙΚΕΩΝ |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 19.6 mm, 5.97 g, ciemna patyna |
Literatura: | RPC 2917, SNG Cop. 562 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 93