wydawnictwa zagraniczne, Hugo Freiherrn von Saurma-Jeltsch - Schlesische Münzen und Medaillen. Name..

Rozpoczęcie: 04-03-2024 18:00
Zakończenie: 14-03-2024 20:01:40

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 14-03-2024 20:01:40
390040
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Hugo Freiherrn von Saurma-Jeltsch - Schlesische Münzen und Medaillen. Namens des Vereins für das Museum Schlesischer Alterthümer, Breslau 1883; REPRINT Ołomuniec 1991
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 80 stron i 55 tablic formatu A4, oprawa twarda z obwolutą, delikatnie ponaddzierana obwoluta

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 50