wydawnictwa zagraniczne, Hugo Freiherrn von Saurma-Jeltsch - Schlesische Münzen und Medaillen. Name..
Zakończenie: 14-03-2024 20:01:40
390040
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Hugo Freiherrn von Saurma-Jeltsch - Schlesische Münzen und Medaillen. Namens des Vereins für das Museum Schlesischer Alterthümer, Breslau 1883; REPRINT Ołomuniec 1991 |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 80 stron i 55 tablic formatu A4, oprawa twarda z obwolutą, delikatnie ponaddzierana obwoluta |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 95