Zakończenie: 07-03-2024 20:00 ÷ 22:53
Francja, żeton pamiątkowy, 1660
388490
Aw: Herb Alexandra de Sève, DE • LA • 3E • PREVOSTE • DE ... | I- |
145 zł szac. 100 zł 60 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton, 1664
388483
Aw: Herb Jana de Vieulx, MR • I • LE VIEVLX • A • ESCHEVI... | II |
145 zł szac. 100 zł 42 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1694
388492
Aw: Tarcza herbowa, DE • LA 2DE PREVOSTE • DES • MARCH • ... | II |
155 zł szac. 100 zł 54 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton ślubny
388480
Aw: Para przed ołtarzem, MARIAGE - CHRETIEN, w odcinku PI... | II |
165 zł szac. 100 zł 43 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1773
388500
Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura B. DUVIVIER., LUD. XV.... | I |
200 zł szac. 200 zł 54 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1810
388518
Aw: Głowy Napoleona i Marii Ludwiki w prawo, niżej sygnat... | I- |
200 zł szac. 100 zł 52 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1805
388520
Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura DEN. / JEUFF, NAPOLEON... | II |
200 zł szac. 100 zł 50 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1704
388487
Aw: Głowa w prawo, LUDOVICUS - MAGNUS REX•, Rw: Trzy stat... | I/I- |
210 zł szac. 100 zł 60 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy
388486
Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura TE w ligaturze, LUDOVI... | I |
210 zł szac. 100 zł 56 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy, XVIII w.
388484
Aw: Dwie tarcze herbowe, Rw: Sprawiedliwość siedząca w le... | I |
210 zł szac. 100 zł 40 wyświetleń |
0 | zakończona |