Francja, żeton pamiątkowy, 1773

Rozpoczęcie: 26-02-2024 18:00
Zakończenie: 07-03-2024 22:45:40

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2024 22:45:40
388500
Opis: Francja - Ludwik XV Ukochany (1715–1774), żeton pamiątkowy, 1773, Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura B. DUVIVIER., LUD. XV. REX - CHRISTIANISS., Rw: Herb Flandrii Walońskiej, na dole 1773, COMITIA FLANDRIÆ WALLONENSIS, Obrzeże: Punca CUIVRE
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedż, 34.4 x 34.1 mm, 19.53 g, rzadki

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 50