Zakończenie: 07-03-2024 20:00 ÷ 22:53
Francja, jednostronna odbitka medalu pamiątkowego
388494
Popiersie w lewo, niżej sygnatura GAYRARD F., LOUIS XVIII... | I- |
60 zł szac. 100 zł 27 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1848
388493
Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura E. ROGAT, • RÉPUBLIQUE ... | II |
75 zł szac. 50 zł 32 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1694
388492
Aw: Tarcza herbowa, DE • LA 2DE PREVOSTE • DES • MARCH • ... | II |
155 zł szac. 100 zł 54 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1660
388490
Aw: Herb Alexandra de Sève, DE • LA • 3E • PREVOSTE • DE ... | I- |
145 zł szac. 100 zł 60 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1704
388487
Aw: Głowa w prawo, LUDOVICUS - MAGNUS REX•, Rw: Trzy stat... | I/I- |
210 zł szac. 100 zł 60 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy
388486
Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura TE w ligaturze, LUDOVI... | I |
210 zł szac. 100 zł 56 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy, XVIII w.
388485
Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura GATTEAUX•, LUD • XVI •... | I- |
260 zł szac. 100 zł 45 wyświetleń |
0 | zakończona | |
388484
Aw: Dwie tarcze herbowe, Rw: Sprawiedliwość siedząca w le... | I |
210 zł szac. 100 zł 40 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton, 1664
388483
Aw: Herb Jana de Vieulx, MR • I • LE VIEVLX • A • ESCHEVI... | II |
145 zł szac. 100 zł 42 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1848
388481
Aw: Sztandar na tle drzewa, na sztandarze 20 / 7BER, po p... | I |
105 zł szac. 60 zł 29 wyświetleń |
0 | zakończona |