Francja, żeton pamiątkowy, 1848
Zakończenie: 07-03-2024 22:51:20
388481
| Opis: | Francja - XIX wiek, żeton pamiątkowy, 1848, Aw: Sztandar na tle drzewa, na sztandarze 20 / 7BER, po prawej róg obfitości i wschodzące słońce, po lewej maszt z proporcem, CONCORDE ET FRATERNITÉ, w odcinku 1848, Rw: Wieniec, w którym VISITD A LA / CITÉ DE LONDRES / PAR LES GARDES / NATIONAUX FRANÇAIS / SEPTEMBRE / 1848., na dole sygnatura FAUCIL 1848 |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | miedź, 33.5 mm, 19.69 g |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 51