Niemcy, 3 marki, 1930 A
Zakończenie: 22-02-2024 22:21:40
Niemcy, 3 marki, 1930 A
388430
Opis: | Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), 3 marki, 1930 A, Berlin, 700. rocznica śmierci Walthera von der Vogelweide / 700. Todestag Walther von der Vogelweide |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | minimalne uszkodzenie obrzeża |
Literatura: | AKS 87, Jaeger 344 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 36