Polska, trojak, 1588
Zakończenie: 22-02-2024 21:39:40
Polska, trojak, 1588
388543
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1588, Olkusz, mała głowa króla, na rewersie napis w trzech liniach, litery I-D po bokach herbu Przegonia |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | kolorowa patyna, bardzo ładnie zachowana moneta |
Literatura: | Iger O.88.8.a (R1) |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 530