Niemcy, 2 marki, 1901 A

Literatura, banknoty, monety złote, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 12-02-2024 18:00
Zakończenie: 22-02-2024 22:20:20
Niemcy, 2 marki, 1901 A

Niemcy, 2 marki, 1901 A

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 22-02-2024 22:20:20
388443
Opis: Niemcy - Lubeka – miasto, 2 marki, 1901 A, Berlin
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: bardzo rzadkie, nakład: 25.000 egzemplarzy, patyna
Literatura: AKS 5, Jaeger 80

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 69