Niemcy, 2 marki, 1901 A
Zakończenie: 22-02-2024 22:20:20
Niemcy, 2 marki, 1901 A
388443
Opis: | Niemcy - Lubeka – miasto, 2 marki, 1901 A, Berlin |
Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | bardzo rzadkie, nakład: 25.000 egzemplarzy, patyna |
Literatura: | AKS 5, Jaeger 80 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 86