Śląsk, 15 krajcarów, 1662 GH
Zakończenie: 22-02-2024 22:11:00
Śląsk, 15 krajcarów, 1662 GH
387739
Opis: | Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Leopold I (1658–1705), 15 krajcarów, 1662 GH, Wrocław, owalna tarcza herbowa |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | nierównomierna patyna na monecie |
Literatura: | E.-M. 261 (R1), F.u.S. 423 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 54