Śląsk, 6 krajcarów, 1673
Zakończenie: 22-02-2024 22:09:40
Śląsk, 6 krajcarów, 1673
387719
Opis: | Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Luiza z Anhaltu (wdowa po Krystianie, regentka) (1673–1680), 6 krajcarów, 1673, Brzeg, w legendzie rewersu WOLAVIENSIS (kwiat) |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, zacięcie krążka, ładnie zachowana moneta, rzadka odmiana z kwiatem na końcu legendy rewersu |
Literatura: | E.-M. 27 (R3), F.u.S. 1951 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 112