Prusy Książęce (1525–1657), szeląg, 1530
Zakończenie: 22-02-2024 22:02:00
388256
Opis: | Prusy Książęce (1525–1657) - Albert Hohenzollern (1525–1568), szeląg, 1530, Królewiec |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | moneta podwójnie wybita (fragment awersu na rewersie a rewersu na awersie), szara patyna |
Literatura: | Kop. 3759 (R1), Neumann 48 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 35