Inflanty, szeląg, 1572

Literatura, banknoty, monety złote, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 12-02-2024 18:00
Zakończenie: 22-02-2024 22:00:20
Inflanty, szeląg, 1572

Inflanty, szeląg, 1572

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 22-02-2024 22:00:20
387709
Opis: Inflanty - Jan Hieronim Chodkiewicz (1572–1573), szeląg, 1572, Dahlen
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, niewielkie pęknięcia i podgięcia krążka
Literatura: Haljak 981, Kop. 3111 (R3)

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 66