Inflanty, szeląg, 1572
Zakończenie: 22-02-2024 22:00:20
Inflanty, szeląg, 1572
387709
Opis: | Inflanty - Jan Hieronim Chodkiewicz (1572–1573), szeląg, 1572, Dahlen |
Stan zachowania: | II/III, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna, niewielkie pęknięcia i podgięcia krążka |
Literatura: | Haljak 981, Kop. 3111 (R3) |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 75