Bojowie, 1/8 statera, ok. I w. pne
Zakończenie: 22-02-2024 21:20:20
388444
Opis: | Bojowie, 1/8 statera, ok. I w. pne, Aw: Wypukłość, Rw: Łukowate żeberka, wewnątrz łuków zgrupowania kropek |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | złoto, 11.2 mm, 0.63 g, rzadkie i pięknie zachowane |
Literatura: | Rudnicki WN 2012(2), ryc. 14 |
Cena wywoławcza: 1 350 zł
Cena szacunkowa: 2 200 zł
Ilość odsłon: 240