Senegal, 25 franków, 1.05.1936
Zakończenie: 22-02-2024 21:18:40
386648
Opis: | Senegal - Banque de l'Afrique Occidentale, 25 franków, 1.05.1936, seria U.190 / 897, numeracja 04744897 |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | banknot po konserwacji - uzupełniany papier, kilka złamań |
Literatura: | Pick 22 |
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 51