Senegal, 25 franków, 1.05.1936

Literatura, banknoty, monety złote, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 12-02-2024 18:00
Zakończenie: 22-02-2024 21:18:40

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 22-02-2024 21:18:40
386648
Opis: Senegal - Banque de l'Afrique Occidentale, 25 franków, 1.05.1936, seria U.190 / 897, numeracja 04744897
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: banknot po konserwacji - uzupełniany papier, kilka złamań
Literatura: Pick 22

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 44