Francja, 20 franków, (1950–1960)
Zakończenie: 22-02-2024 21:18:20
386615
Opis: | Francja - Saint Pierre i Miquelon - Caisse centrale de la France d'outre-mer, 20 franków, (1950–1960), seria K.4 / 60907, numeracja 008460907 |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | banknot po konserwacji, uzupełniany papier, ślady złamań i ugięć, przybrudzony papier |
Literatura: | Pick 24 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 67