Francja, 20 franków, (1950–1960)

Literatura, banknoty, monety złote, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 12-02-2024 18:00
Zakończenie: 22-02-2024 21:18:20

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 22-02-2024 21:18:20
386615
Opis: Francja - Saint Pierre i Miquelon - Caisse centrale de la France d'outre-mer, 20 franków, (1950–1960), seria K.4 / 60907, numeracja 008460907
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: banknot po konserwacji, uzupełniany papier, ślady złamań i ugięć, przybrudzony papier
Literatura: Pick 24

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 67