Dżibuti, 1.000 franków, bez daty
Zakończenie: 22-02-2024 21:03:40
386639
Opis: | Dżibuti - Banque Nationale, 1.000 franków, bez daty, seria O.003 / 49386, numeracja 06349386 |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | banknot po konserwacji, ślady po złamaniach |
Literatura: | Pick 37 |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 53