Polska, 100 złotych, 28.02.1919
Zakończenie: 22-02-2024 20:31:00
388307
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 100 złotych, 28.02.1919, seria C, numeracja 2769307 |
Stan zachowania: | V, Very Good |
Dodatkowe informacje: | liczne złamania, zaburdzony papier, banknot po konserwacji - z uzupełnianym papierem |
Literatura: | Lucow 588 (R2), Miłczak 53 |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 31