Polska, 500.000 marek polskich, 30.08.1923
Zakończenie: 22-02-2024 20:29:00
386947
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje przed reformą Władysława Grabskiego, 500.000 marek polskich, 30.08.1923, seria P, numeracja 859779* |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | banknot po konserwacji, uszkodzenia warstw papieru strony odwrotnej, ugięty lewy górny rożek, a prawy dolny złamany, rzadki typ banknotu |
Literatura: | Lucow 444 (R4), Miłczak 36b |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 69