Zakończenie: 08-02-2024 20:00 ÷ 22:40
Francja, medal na pamiątkę wystawy światowej, 1889
386747
Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura BARRE, niżej BRONZE, RE... | II/II+ |
90 zł szac. 40 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Wielka Brytania, Aw: Popiersie w lewo, ALEXANDER EMP. OF ALL THE RUSSIAS, Rw: THE / LIBERTI..
386745
Aw: Popiersie w lewo, ALEXANDER EMP. OF ALL THE RUSSIAS, ... | III/III- |
85 zł szac. 40 zł 49 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, sojusz francusko-rosyjski, 1944
387031
Aw: Dwie kobiety z bronią w prawo, w tle czołgi i samolot... | I |
80 zł szac. 50 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN - Ludwik Węgierski, 1983
387110
Aw: Awers dukata Ludwika, wyżej Orzeł, z boków MCCC / LXX... | I |
70 zł szac. 30 zł 35 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1840
386742
Aw: Dwie kobiety przy grobie Napoleona, u góry anioł z tr... | I- |
65 zł szac. 60 zł 56 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 40. Rocznica Zwycięstwa nad Hitlerowskimi Niemcami, 1985
387032
Aw: Dwa miecze wbite w pokruszoną swastykę, w tle Brama B... | I |
65 zł szac. 30 zł 52 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Puchar Beskidów, 1977
387026
Aw: duża litera e na środku, obok UROPY, wyżej PUCHAR, ni... | I |
60 zł szac. 40 zł 34 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Akademia Marynarki Wojennej, 1991
387033
Aw: Wieniec, na którym Orzeł, na wieńcu godła Marynarki W... | I |
60 zł szac. 30 zł 57 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 200. rocznica urodzin Jana Kilińskiego, 1960
387037
Aw: Popiersie lekko w lewo, 1760 / 1819, Rw: DWUSETNA / R... | I |
50 zł szac. 40 zł 33 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 150. lat Teatru Wielkiego w Warszawie, 1983
387035
Aw: 150 / LAT / TEATRU / WIEL- / KIEGO / W / WARSZAWIE, n... | I |
48 zł szac. 40 zł 59 wyświetleń |
0 | zakończona |